Skip to content

Konsultatsioon

Lisaks pakutavatele turundusteenustele pakume ka konsultatsioone Sulle vajamineval teemal. On see siis seotud turundusega, üritustega või soovid turismialast nõuannet.

Kui mõtled puhkuse peale ja ei suuda valida, kuhu minna – millal minna või, et milline hotell oleks parim? Puhkuse ja reisi planeerimine on pikk ning detailiderohke ettevõtmine. Alati seda aega pole ja oleks imehea kui saaks kellegi käest abi küsida või keegi teeks selle Sinu eest ära. Muidugi on abiks reisibüroo ja sealne konsultant aga alati ei pruugi see abi või nõuanne olla piisav.

Lisaks pikale reisikogemusele ränduritena, oleme töötanud pikalt reisiesindajatena maailma erinevates sihtkohtades ja näinud olukordi, kus saabunud puhkaja on olnud pettunud oma hotellis, kuurorti asukohas ja veel mitmes erinevas olukorras, mille peale ei osanud enne reisi mõelda. Seetõttu soovimegi anda erapooletut reisi – puhkuse planeerimise abi, et aidata valida just Sinu jaoks see õige majutusviis. Pakkuda ideid ja nõuandeid, mida koha peal teha ja kuhu minna.

Pole üldse haruldane, et heliseb telefon või saabub emaili sõpradelt-tuttavatelt, kes teades meie reisi- ja turismitausta, küsivad abi reisi planeerimisel. Kuna seda on juhtunud piisavalt tihti, siis miks mitte aidata ka teisi lisaks sõpradele.

Tänu aastatepikkusele kontaktide võrgustikule oskame anda nõuandeid ja välja pakkuda partnereid, tänu kellele saate oma puhkusereisi heas toimimises kindlad olla. Paljude riikide ja sihtkohtadega on meil endal isiklikud suhted ja head kogemused, mida meeleldi jagame.

Me ei ole reisibüroo, vaid soovime olla teie reisi nõuandjad ning pakume läbi konsultatsioonide abi alates piletite broneerimisest kuni kohapealsete tegevuste ja toimetamisteni välja.

Küsi julgelt meilt abi ja anname oma teadmised teile edasi nii nagu parim sõbranna seda teeb!

 

Meie lehelt leiate ka koostööpartnerite reiside pakkumisi. Saame aidata planeerimisest kuni reisi broneerimiseni välja.